Bijzonderheden

Ververst automatisch. Bij de bepaling of een inzet bijzonder is wordt gekeken naar het materieel dat de afgelopen 14 dagen normaal in een treinserie wordt ingezet. Komt een materieelsoort in minder dan 5% van de treinen voor, dan wordt deze hier vermeld. Er is ook een overzicht met treinen die langer zijn dan normaal en treinen die korter zijn dan normaal.

Zie ook de aangepaste dienstregeling tijdens werkzaamheden etc. de komende weken en Basisdienstregeling vanaf 21 maart 2020.

Bijzonderheden per treinserie

20:05

NS verstuurt de rit-informatie tijdelijk twee drie dagen vooruit in plaats van vier dagen. Hierdoor zijn de bijzonderheden ook maar twee drie dagen vooruit te zien.

Za 8 aug '20 (71)

SNG-4,SNG-3
Zandvoort aan Zee 01:04
Haarlem 01:15
Deventer 01:00
Enschede 01:53
Deventer 00:33
Enschede 01:30
SNG-3,SNG-4
Amsterdam Centraal 00:26
Zandvoort aan Zee 00:58
ICM-3,ICM-3
Zwolle 00:07
Lelystad Centrum 00:37
Deventer 00:03
Enschede 01:00
Zandvoort aan Zee 23:40
Haarlem 23:49
SNG-4 2719,SNG-3 2334
Zandvoort aan Zee 23:34
Amsterdam Centraal 00:05
SGMM-2 2135,SGMM-3 2990
Deventer 23:33
Enschede 00:30
Enschede 23:28
Deventer 00:25
Zandvoort aan Zee 23:24
Haarlem 23:33
SNG-3 2334,SNG-4 2719
Amsterdam Centraal 22:56
Zandvoort aan Zee 23:26
Hoorn 22:51
Amsterdam Centraal 00:20
SGMM-3 2990,SGMM-2 2135
Enschede 22:28
Deventer 23:22
SNG-4 2719,SNG-3 2334
Alkmaar 21:49
Amsterdam Centraal 22:50
Groningen 21:28
Zwolle 22:33
Amsterdam Centraal 21:11
Hoorn 22:39
SGMM-2 2135,SGMM-3 2990
Deventer 21:03
Enschede 22:00
Utrecht Centraal 20:43
Den Haag Centraal 21:20
SNG-3 2334,SNG-4 2719
Amsterdam Centraal 20:41
Alkmaar 21:41
Zandvoort aan Zee 20:34
Amsterdam Centraal 21:05
SNG-4 2719,SNG-3 2334
Zandvoort aan Zee 20:04
Amsterdam Centraal 20:35
SGMM-3 2990,SGMM-2 2135
Enschede 20:01
Deventer 20:55
Amsterdam Centraal 19:56
Zandvoort aan Zee 20:26
Zwolle 19:54
Groningen 21:02
Leiden Centraal 19:52
Utrecht Centraal 20:35
SNG-3 2334,SNG-4 2719
Amsterdam Centraal 19:26
Zandvoort aan Zee 19:58
Utrecht Centraal 18:55
Leiden Centraal 19:37
SGMM-2 2135,SGMM-3 2990
Deventer 18:33
Enschede 19:30
Groningen 18:28
Zwolle 19:33
SNG-4 2719,SNG-3 2334
Hoorn 18:21
Amsterdam Centraal 19:50
Den Haag Centraal 18:10
Utrecht Centraal 18:47
SGMM-3 2990,SGMM-2 2135
Enschede 17:28
Deventer 18:27
Utrecht Centraal 17:13
Den Haag Centraal 17:50
ICM-3 4058,ICM-3 4062
Akkrum 17:02
Leeuwarden 17:14
Zwolle 16:54
Groningen 18:02
SNG-3 2334,SNG-4 2719
Amsterdam Centraal 16:41
Hoorn 18:09
Leiden Centraal 16:22
Utrecht Centraal 17:05
SNG-4 2719, SNG-3 2334
Zandvoort aan Zee 16:04
Amsterdam Centraal 16:35
SGMM-2 2135,SGMM-3 2990
Deventer 16:03
Enschede 17:00
Groningen 15:28
Zwolle 16:33
SNG-3 2334, SNG-4 2719
Amsterdam Centraal 15:26
Zandvoort aan Zee 15:57
Utrecht Centraal 15:25
Leiden Centraal 16:07
TGV-PBA 4301, TGV-PBA 4345
Amsterdam Centraal 15:15
Paris-Nord 18:35
SGMM-3 2990,SGMM-2 2135
Enschede 15:01
Deventer 15:55
Den Haag Centraal 14:40
Utrecht Centraal 15:17
Zwolle 13:54
Groningen 15:02
Utrecht Centraal 13:43
Den Haag Centraal 14:20
SGMM-2 2135,SGMM-3 2990
Deventer 13:33
Enschede 14:30
Leiden Centraal 12:52
Utrecht Centraal 13:35
SGMM-3 2990,SGMM-2 2135
Enschede 12:28
Deventer 13:25
Groningen 12:28
Zwolle 13:33
Utrecht Centraal 11:55
Leiden Centraal 12:37
Den Haag Centraal 11:10
Utrecht Centraal 11:47
SGMM-2 2135,SGMM-3 2990
Deventer 11:03
Enschede 12:00
Zwolle 10:54
Groningen 12:02
TGV-PBA 4345, TGV-PBA 4301
Paris-Nord 10:25
Amsterdam Centraal 13:44
Utrecht Centraal 10:13
Den Haag Centraal 10:50
SGMM-3 2990,SGMM-2 2135
Enschede 10:01
Deventer 10:55
SGMM-2 2135,SGMM-3 2990
Deventer 08:33
Enschede 09:30
528
VIRM-6 8719
Groningen 08:18
Rotterdam Centraal 10:55
Zwolle 07:54
Groningen 09:02
SGMM-3 2990,SGMM-2 2135
Enschede 07:28
Deventer 08:27
VIRM-4 9413
Ede-Wageningen 07:21
Arnhem Centraal 07:40
VIRM-4 9413
Arnhem Centraal 06:51
Ede-Wageningen 07:06
Amsterdam Centraal 06:43
Alkmaar 07:27
Lelystad Centrum 06:40
Zwolle 07:12
SGMM-3 2981, SGMM-3 2936
Amsterdam Centraal 06:12
Alkmaar 06:57
Enschede 06:01
Deventer 06:55
Almere Centrum 05:02
Schiphol Airport 05:30
Rotterdam Centraal 04:00
Utrecht Centraal 05:51

Opgeheven treinen op Za 8 aug '20

Zo 9 aug '20 (54)

Deventer 23:33
Enschede 00:30
Deventer 23:03
Enschede 00:00
Enschede 22:28
Deventer 23:22
Deventer 22:03
Enschede 23:00
Enschede 22:01
Deventer 22:55
SGMM-3,SGMM-2
Deventer 21:33
Enschede 22:30
SGMM-3,SGMM-2
Deventer 21:03
Enschede 22:00
Enschede 21:01
Deventer 21:55
SGMM-3,SGMM-2
Deventer 20:33
Enschede 21:30
SGMM-2,SGMM-3
Enschede 20:28
Deventer 21:25
SGMM-2,SGMM-3
Enschede 20:01
Deventer 20:55
Deventer 19:33
Enschede 20:30
SGMM-2,SGMM-3
Enschede 19:28
Deventer 20:25
Deventer 19:03
Enschede 20:00
Deventer 18:33
Enschede 19:30
Enschede 18:28
Deventer 19:25
Deventer 18:03
Enschede 19:00
Enschede 18:01
Deventer 18:55
Enschede 17:28
Deventer 18:27
Deventer 17:03
Enschede 18:00
Enschede 17:01
Deventer 17:55
Deventer 16:33
Enschede 17:30
Deventer 16:03
Enschede 17:00
Enschede 16:01
Deventer 16:55
Deventer 15:33
Enschede 16:30
Enschede 15:28
Deventer 16:27
Enschede 15:01
Deventer 15:55
Deventer 14:33
Enschede 15:30
Enschede 14:28
Deventer 15:25
Deventer 14:03
Enschede 15:00
Deventer 13:33
Enschede 14:30
Enschede 13:28
Deventer 14:27
Deventer 13:03
Enschede 14:00
Enschede 13:01
Deventer 13:55
Enschede 12:28
Deventer 13:25
Deventer 12:03
Enschede 13:00
Enschede 12:01
Deventer 12:55
Deventer 11:33
Enschede 12:30
Deventer 11:03
Enschede 12:00
Enschede 11:01
Deventer 11:55
Deventer 10:33
Enschede 11:30
Enschede 10:28
Deventer 11:25
Enschede 10:01
Deventer 10:55
Deventer 09:33
Enschede 10:30
Enschede 09:28
Deventer 10:27
Deventer 09:03
Enschede 10:00
Deventer 08:33
Enschede 09:30
Enschede 08:28
Deventer 09:25
Enschede 08:01
Deventer 08:55
VIRM-4
Nijmegen 07:46
Arnhem Centraal 08:04
Enschede 07:27
Deventer 08:27
SGMM-3
Amsterdam Centraal 06:43
Alkmaar 07:28
DDZ-4
Almere Centrum 05:02
Schiphol Airport 05:30
SGMM-3
Alkmaar 05:02
Amsterdam Centraal 05:47

Opgeheven treinen op Zo 9 aug '20

Ma 10 aug '20 (3)

SLT-4,SLT-4,SLT-4
Woerden 08:52
Hertogenbosch ('s) 09:57
SLT-4,SLT-4,SLT-4
Hertogenbosch ('s) 07:33
Woerden 08:37
SLT-4,SLT-4,SLT-4
Woerden 06:22
Hertogenbosch ('s) 07:27

Opgeheven treinen op Ma 10 aug '20

Di 11 aug '20 (3)

SLT-4,SLT-4,SLT-4
Woerden 08:52
Hertogenbosch ('s) 09:57
SLT-4,SLT-4,SLT-4
Hertogenbosch ('s) 07:33
Woerden 08:37
SLT-4,SLT-4,SLT-4
Woerden 06:22
Hertogenbosch ('s) 07:27

Opgeheven treinen op Di 11 aug '20

Bijzondere ritten / activiteiten

Onder voorbehoud van fouten, wijzigingen en annuleringen. Mis je iets? tips zijn welkom!

Zaterdag 10 okt '20 : De Bossche Bollenexpress 2.0
Zaterdag 15 mei '21 : Westfalendampf met 2x BR 23 naar Amsterdam
Zaterdag 18 sep '21 : Jubileum Huider Modelbouw: de Huider Express rijdt. Verplaatst
Bekijk de complete lijst op de Spooragenda pagina