Trein 4033 op wo 14 aug '19

Volgende dag »« Vorige dag
Treinserie 4000 NS Sprinter
Route Uitgeest, Wormerveer naar Rotterdam Centraal
Kies andere datum
Station Aankomst Vertrek Perron Drukte Materieel
Uitgeest 08:48 1b SLT-6 2616,SLT-4 2450
Krommenie-Assendelft 08:52 08:52 2
Wormerveer 08:56 08:56 3
Zaandijk Zaanse Schans 08:59 08:59 2
Koog aan de Zaan 09:01 09:01 +1M 2 Rustig
Zaandam 09:05 09:05 4
Amsterdam Sloterdijk 09:11 09:11 6
Amsterdam Centraal 09:17 09:19 5b Rustig
Amsterdam Muiderpoort 09:24 09:24 +1M4S 9
Amsterdam Amstel 09:28 09:28 4 Rustig
Duivendrecht 09:31 09:31 8 Rustig
Amsterdam Bijlmer ArenA 09:34 09:34 6 Rustig
Amsterdam Holendrecht 09:37 09:37 5 Rustig
Abcoude 09:40 09:40 3 Rustig
Breukelen 09:48 09:50 3
Woerden 09:58 09:58 2
Gouda Goverwelle 10:08 10:08 3
Gouda 10:10 10:11 8
Nieuwerkerk ad IJssel 10:18 10:18 2
Capelle Schollevaar 10:21 10:21 2
Rotterdam Alexander 10:24 10:24 +1M2S 2
Rotterdam Noord 10:28 +1M3S 10:28 +1M3S 2 Rustig
Rotterdam Centraal 10:34 16

Materieel historie laden

Ritinfo

Materieel

In ontwikkeling..

Nummer Type Van Tot Omloop
2616 SLT-6 Uitgeest Rotterdam Centraal LC5
2450 SLT-4 Uitgeest Rotterdam Centraal LE6

 

Routeverloop

 

Doorkomsttijden

Station Doorkomst start Doorkomst einde
Uitgeest 08:43:56 08:48:29
Woerden 08:44:26 09:59:29
Krommenie-Assendelft 08:51:07 08:53:09
Wormerveer 08:54:37 08:56:49
Zaandijk Zaanse Schans 08:58:17 09:00:00
Koog aan de Zaan 09:00:28 09:02:30
Zaandam 09:03:48 09:05:40
Amsterdam Sloterdijk 09:09:28 09:11:40
Werkplaats Zaanstraat 09:12:58 09:13:20
Amsterdam Centraal 09:15:29 09:19:21
Amsterdam Muiderpoort 09:23:19 09:25:32
Amsterdam Amstel 09:26:59 09:28:42
Vleuten 09:26:59 09:28:49
Utrecht Terwijde 09:30:20 09:31:50
Duivendrecht 09:30:29 09:32:12
Amsterdam Bijlmer ArenA 09:32:50 09:34:46
Utrecht Leidsche Rijn 09:32:50 09:34:50
Amsterdam Holendrecht 09:36:00 09:37:37
Abcoude 09:39:00 09:40:38
Utrecht Centraal 09:41:40 09:47:41
Breukelen 09:46:40 09:50:18
Gouda Goverwelle 10:06:23 10:08:20
Gouda 10:10:03 10:12:20
Nieuwerkerk ad IJssel 10:17:04 10:18:41
Capelle Schollevaar 10:20:14 10:22:01
Rotterdam Alexander 10:23:34 10:25:31
Rotterdam Noord 10:28:35 10:29:51
Rotterdam Centraal 10:34:05 10:37:12