Trein 4041 op wo 11 sep '19

Volgende dag »« Vorige dag
Treinserie 4000 NS Sprinter
Route Uitgeest, Wormerveer naar Rotterdam Centraal
Kies andere datum
Station Aankomst Vertrek Perron Drukte Materieel
Uitgeest 10:48 +2M3S 1b Rustig SLT-6 2641,SLT-6 2632
Krommenie-Assendelft 10:52 +1M44S 10:52 +3M9S 2
Wormerveer 10:56 +2M51S 10:56 +2M51S 3 Rustig
Zaandijk Zaanse Schans 10:59 +2M37S 10:59 +2M37S 2 Rustig
Koog aan de Zaan 11:01 +2M28S 11:01 +3M11S 2 Rustig
Zaandam 11:05 +2M9S 11:05 +2M9S 5 Rustig
Amsterdam Sloterdijk 11:11 +1M54S 11:11 +2M6S 6
Amsterdam Centraal 11:17 +1M59S 11:19 +1M59S 5b
Amsterdam Muiderpoort 11:24 +2M11S 11:24 +2M11S 9
Amsterdam Amstel 11:28 +2M23S 11:28 +1M52S 4 Rustig
Duivendrecht 11:31 +1M38S 11:31 +2M22S 8
Amsterdam Bijlmer ArenA 11:34 +1M52S 11:34 +1M52S 6 Rustig
Amsterdam Holendrecht 11:37 +1M2S 11:37 +1M2S 5 Rustig
Abcoude 11:40 11:40 +1M21S 3 Rustig
Breukelen 11:48 11:50 3
Woerden 11:58 11:58 2 Rustig
Gouda Goverwelle 12:08 12:08 4 Rustig
Gouda 12:10 +4M49S 12:11 +4M49S 8 Rustig
Nieuwerkerk ad IJssel 12:18 +4M14S 12:18 +3M57S 2
Capelle Schollevaar 12:21 +3M43S 12:21 +3M43S 2 Rustig
Rotterdam Alexander 12:24 +3M50S 12:24 +3M50S 2
Rotterdam Noord 12:28 +3M33S 12:28 +3M33S 2 Rustig
Rotterdam Centraal 12:34 +4M29S 16

Materieel historie laden

Ritinfo

Materieel

In ontwikkeling..

Nummer Type Van Tot Omloop
2641 SLT-6 Uitgeest Rotterdam Centraal LC10
2632 SLT-6 Uitgeest Rotterdam Centraal LC6

 

Routeverloop

 

Doorkomsttijden

Station Doorkomst start Doorkomst einde
Uitgeest 10:44:57 10:50:44
Krommenie-Assendelft 10:53:38 10:55:35
Wormerveer 10:57:08 10:58:55
Zaandijk Zaanse Schans 11:00:18 11:02:25
Koog aan de Zaan 11:02:59 11:04:35
Zaandam 11:05:49 11:07:45
Amsterdam Sloterdijk 11:11:56 11:13:06
Werkplaats Zaanstraat 11:15:10 11:15:56
Amsterdam Centraal 11:18:20 11:21:26
Amsterdam Muiderpoort 11:25:20 11:27:17
Amsterdam Amstel 11:28:41 11:30:17
Duivendrecht 11:32:01 11:33:47
Amsterdam Bijlmer ArenA 11:34:26 11:36:07
Amsterdam Holendrecht 11:36:56 11:38:37
Abcoude 11:39:56 11:41:58
Breukelen 11:47:47 11:50:08
Woerden 11:56:51 11:59:10
Gouda Goverwelle 12:07:12 12:08:51
Gouda 12:14:02 12:16:11
Nieuwerkerk ad IJssel 12:20:53 12:22:32
Capelle Schollevaar 12:23:53 12:25:32
Rotterdam Alexander 12:26:43 12:28:22
Rotterdam Noord 12:30:43 12:32:22
Rotterdam Centraal 12:37:44 12:41:34