Trein 4046 op wo 11 sep '19

Volgende dag »« Vorige dag
Treinserie 4000 NS Sprinter
Route Rotterdam Centraal naar Uitgeest, Wormerveer
Kies andere datum
Station Aankomst Vertrek Perron Drukte Materieel
Rotterdam Centraal 13:55 16 Rustig SLT-4 2451,SLT-6 2606
Rotterdam Noord 14:00 14:00 +1M16S 1 Rustig
Rotterdam Alexander 14:05 +1M24S 14:05 1
Capelle Schollevaar 14:08 14:08 1 Rustig
Nieuwerkerk ad IJssel 14:11 14:11 +1M26S 1
Gouda 14:18 14:19 3 Rustig
Gouda Goverwelle 14:22 14:22 1
Woerden 14:31 14:31 5 Rustig
Breukelen 14:40 14:42 2
Abcoude 14:49 14:49 2 Rustig
Amsterdam Holendrecht 14:53 14:53 2
Amsterdam Bijlmer ArenA 14:56 14:56 3 Rustig
Duivendrecht 14:58 14:58 +1M51S 5 Rustig
Amsterdam Amstel 15:02 +1M32S 15:02 +1M32S 1
Amsterdam Muiderpoort 15:05 +1M18S 15:05 +1M18S 8 Rustig
Amsterdam Centraal 15:11 15:13 10a
Amsterdam Sloterdijk 15:19 15:19 3 Rustig
Zaandam 15:25 15:25 1 Rustig
Koog aan de Zaan 15:28 15:28 +1M33S 1
Zaandijk Zaanse Schans 15:31 +1M19S 15:31 +1M19S 1 Rustig
Wormerveer 15:34 +1M4S 15:34 +1M4S 2
Krommenie-Assendelft 15:37 +1M38S 15:37 +2M29S 1
Uitgeest 15:42 +1M31S 1b

Materieel historie laden

Ritinfo

Materieel

In ontwikkeling..

Nummer Type Van Tot Omloop
2451 SLT-4 Rotterdam Centraal Uitgeest LE1
2606 SLT-6 Rotterdam Centraal Uitgeest LC7

 

Routeverloop

 

Doorkomsttijden

Station Doorkomst start Doorkomst einde
Rotterdam Centraal 13:51:13 13:55:39
Rotterdam Noord 13:59:58 14:01:40
Rotterdam Alexander 14:04:28 14:06:20
Capelle Schollevaar 14:07:28 14:09:10
Nieuwerkerk ad IJssel 14:10:39 14:12:30
Gouda 14:18:49 14:19:26
Gouda Goverwelle 14:21:26 14:23:06
Woerden 14:29:50 14:31:47
Breukelen 14:38:17 14:42:21
Abcoude 14:48:48 14:50:18
Amsterdam Holendrecht 14:52:01 14:53:48
Amsterdam Bijlmer ArenA 14:55:00 14:57:17
Duivendrecht 14:58:25 15:00:18
Amsterdam Amstel 15:02:26 15:04:18
Amsterdam Muiderpoort 15:05:36 15:07:18
Amsterdam Centraal 15:11:06 15:13:39
Werkplaats Zaanstraat 15:15:43 15:15:59
Amsterdam Sloterdijk 15:17:24 15:19:39
Zaandam 15:23:54 15:26:09
Koog aan de Zaan 15:27:54 15:30:00
Zaandijk Zaanse Schans 15:30:45 15:32:50
Wormerveer 15:34:35 15:36:30
Krommenie-Assendelft 15:38:15 15:40:00
Uitgeest 15:42:56 15:45:56