Trein 4049 op wo 11 sep '19

Volgende dag »« Vorige dag
Treinserie 4000 NS Sprinter
Route Uitgeest, Wormerveer naar Rotterdam Centraal
Kies andere datum
Station Aankomst Vertrek Perron Drukte Materieel
Uitgeest 12:48 1b Rustig SLT-6 2612,SLT-6 2659
Krommenie-Assendelft 12:52 12:52 +1M15S 2
Wormerveer 12:56 12:56 3
Zaandijk Zaanse Schans 12:59 12:59 2 Rustig
Koog aan de Zaan 13:01 13:01 +1M1S 2
Zaandam 13:05 13:05 5
Amsterdam Sloterdijk 13:11 13:11 6
Amsterdam Centraal 13:17 13:19 5b Rustig
Amsterdam Muiderpoort 13:24 13:24 9
Amsterdam Amstel 13:28 13:28 4 Rustig
Duivendrecht 13:31 13:31 8 Rustig
Amsterdam Bijlmer ArenA 13:34 13:34 6
Amsterdam Holendrecht 13:37 13:37 5 Rustig
Abcoude 13:40 13:40 3
Breukelen 13:48 13:50 3
Woerden 13:58 +1M 13:58 2
Gouda Goverwelle 14:08 14:08 3 Rustig
Gouda 14:10 +1M4S 14:11 8 Rustig
Nieuwerkerk ad IJssel 14:18 14:18 2
Capelle Schollevaar 14:21 14:21 2 Rustig
Rotterdam Alexander 14:24 14:24 2 Rustig
Rotterdam Noord 14:28 14:28 2 Rustig
Rotterdam Centraal 14:34 +6M49S 16

Materieel historie laden

Ritinfo

Materieel

In ontwikkeling..

Nummer Type Van Tot Omloop
2612 SLT-6 Uitgeest Rotterdam Centraal LC5
2659 SLT-6 Uitgeest Rotterdam Centraal LC12

 

Routeverloop

 

Doorkomsttijden

Station Doorkomst start Doorkomst einde
Uitgeest 12:44:32 12:48:44
Utrecht Lunetten 12:46:14 12:47:04
Houten 12:49:42 14:11:00
Krommenie-Assendelft 12:51:53 12:53:45
Houten Castellum 12:52:12 14:08:40
Wormerveer 12:55:13 12:57:05
Zaandijk Zaanse Schans 12:58:33 13:00:15
Culemborg 12:58:42 14:00:59
Koog aan de Zaan 13:00:53 13:02:25
Zaandam 13:04:03 13:05:45
Geldermalsen 13:06:03 13:53:49
Amsterdam Sloterdijk 13:09:54 13:11:44
Werkplaats Zaanstraat 13:13:15 13:13:35
Amsterdam Centraal 13:15:54 13:19:34
Tiel 13:22:54 13:36:25
Amsterdam Muiderpoort 13:23:28 13:25:26
Amsterdam Amstel 13:26:59 13:28:36
Duivendrecht 13:30:16 13:31:56
Amsterdam Bijlmer ArenA 13:32:39 13:34:27
Amsterdam Holendrecht 13:35:37 13:37:17
Tiel Passewaaij 13:38:15 13:38:15
Abcoude 13:38:54 13:40:37
Breukelen 13:47:00 13:50:28
Woerden 13:57:10 14:36:32
Gouda Goverwelle 14:06:51 14:08:49
Gouda 14:10:21 14:12:19
Nieuwerkerk ad IJssel 14:18:50 14:18:50
Utrecht Centraal 14:18:51 14:19:40
Capelle Schollevaar 14:20:12 14:22:00
Rotterdam Alexander 14:23:12 14:24:50
Utrecht Leidsche Rijn 14:24:11 14:25:41
Utrecht Terwijde 14:26:31 14:26:51
Rotterdam Noord 14:27:33 14:29:05
Rotterdam Centraal 14:41:06 14:43:54