Trein 4058 op wo 11 sep '19

Volgende dag »« Vorige dag
Treinserie 4000 NS Sprinter
Route Rotterdam Centraal naar Uitgeest, Wormerveer
Kies andere datum
Station Aankomst Vertrek Perron Drukte Materieel
Rotterdam Centraal 16:55 16 SLT-6 2632,SLT-6 2641
Rotterdam Noord 17:00 17:00 +1M5S 1 Rustig
Rotterdam Alexander 17:05 +1M8S 17:05 1 Rustig
Capelle Schollevaar 17:08 17:08 1 Rustig
Nieuwerkerk ad IJssel 17:11 17:11 1 Rustig
Gouda 17:18 17:19 3
Gouda Goverwelle 17:22 17:22 1
Woerden 17:31 17:31 +1M4S 5
Breukelen 17:40 17:42 2 Rustig
Abcoude 17:49 17:49 2 Rustig
Amsterdam Holendrecht 17:53 17:53 2 Rustig
Amsterdam Bijlmer ArenA 17:56 17:56 +2M51S 3
Duivendrecht 17:58 +3M4S 17:58 +4M4S 5
Amsterdam Amstel 18:02 +3M45S 18:02 +3M45S 1 Rustig
Amsterdam Muiderpoort 18:05 +3M31S 18:05 +4M8S 8
Amsterdam Centraal 18:11 +2M27S 18:13 +2M27S 7a Gemiddeld
Amsterdam Sloterdijk 18:19 +1M38S 18:19 +1M38S 3 Gemiddeld
Zaandam 18:25 18:25 +1M48S 1 Gemiddeld
Koog aan de Zaan 18:28 +1M34S 18:28 +2M6S 1
Zaandijk Zaanse Schans 18:31 +1M20S 18:31 +1M20S 1 Rustig
Wormerveer 18:34 +1M6S 18:34 +1M6S 2 Rustig
Krommenie-Assendelft 18:37 18:37 +2M23S 1 Rustig
Uitgeest 18:42 +1M59S 1b

Materieel historie laden

Ritinfo

Materieel

In ontwikkeling..

Nummer Type Van Tot Omloop
2632 SLT-6 Rotterdam Centraal Uitgeest LC6
2641 SLT-6 Rotterdam Centraal Uitgeest LC10

 

Routeverloop

 

Doorkomsttijden

Station Doorkomst start Doorkomst einde
Rotterdam Centraal 16:51:00 16:56:19
Rotterdam Noord 17:00:02 17:01:39
Rotterdam Alexander 17:04:02 17:05:59
Capelle Schollevaar 17:07:02 17:08:50
Nieuwerkerk ad IJssel 17:10:13 17:12:00
Gouda 17:17:23 17:19:30
Gouda Goverwelle 17:21:13 17:23:01
Woerden 17:30:44 17:32:37
Breukelen 17:40:04 17:42:28
Abcoude 17:48:25 17:50:11
Amsterdam Holendrecht 17:51:45 17:53:31
Amsterdam Bijlmer ArenA 17:54:52 17:59:23
Duivendrecht 18:00:43 18:02:41
Amsterdam Amstel 18:04:23 18:06:21
Amsterdam Muiderpoort 18:07:43 18:09:41
Amsterdam Centraal 18:13:31 18:15:52
Werkplaats Zaanstraat 18:17:44 18:18:02
Amsterdam Sloterdijk 18:19:14 18:21:02
Zaandam 18:25:14 18:27:23
Koog aan de Zaan 18:28:55 18:30:43
Zaandijk Zaanse Schans 18:31:15 18:33:23
Wormerveer 18:34:45 18:36:33
Krommenie-Assendelft 18:37:55 18:40:03
Uitgeest 18:42:26 18:44:06