Trein 4075 op wo 11 sep '19

Volgende dag »« Vorige dag
Treinserie 4000 NS Sprinter
Route Uitgeest, Wormerveer naar Rotterdam Centraal
Kies andere datum
Station Aankomst Vertrek Perron Drukte Materieel
Uitgeest 19:18 +1M57S 1b Rustig SLT-6 2614,SLT-6 2647
Krommenie-Assendelft 19:22 +1M38S 19:22 +3M2S 2 Rustig
Wormerveer 19:26 +2M44S 19:26 +2M44S 3 Rustig
Zaandijk Zaanse Schans 19:29 +1M55S 19:29 +2M13S 2
Koog aan de Zaan 19:31 +2M4S 19:31 +2M4S 2 Rustig
Zaandam 19:35 +2M3S 19:35 +1M30S 5
Amsterdam Sloterdijk 19:41 +1M35S 19:41 +1M35S 6
Amsterdam Centraal 19:47 19:49 5b
Amsterdam Muiderpoort 19:54 +1M27S 19:54 +2M14S 9
Amsterdam Amstel 19:58 +1M8S 19:58 +2M1S 4
Duivendrecht 20:01 +1M47S 20:01 +3M6S 8
Amsterdam Bijlmer ArenA 20:04 +2M53S 20:04 +2M53S 6 Rustig
Amsterdam Holendrecht 20:07 +2M39S 20:07 +3M24S 5
Abcoude 20:10 +3M10S 20:10 +3M10S 3 Rustig
Breukelen 20:18 +3M25S 20:20 +2M43S 3
Woerden 20:28 +3M14S 20:28 +4M3S 2 Rustig
Gouda Goverwelle 20:38 +2M1S 20:38 +2M1S 3 Rustig
Gouda 20:40 +4M23S 20:41 +4M23S 8 Rustig
Nieuwerkerk ad IJssel 20:48 +3M52S 20:48 +3M52S 2
Capelle Schollevaar 20:51 +3M38S 20:51 +4M25S 2 Rustig
Rotterdam Alexander 20:54 +4M11S 20:54 +4M11S 2
Rotterdam Noord 20:58 +4M33S 20:58 +4M33S 2 Rustig
Rotterdam Centraal 21:04 +5M1S 16

Materieel historie laden

Ritinfo

Materieel

In ontwikkeling..

Nummer Type Van Tot Omloop
2614 SLT-6 Uitgeest Rotterdam Centraal LC9
2647 SLT-6 Uitgeest Rotterdam Centraal LC14

 

Routeverloop

 

Doorkomsttijden

Station Doorkomst start Doorkomst einde
Uitgeest 19:16:00 19:20:32
Krommenie-Assendelft 19:23:41 19:25:32
Wormerveer 19:27:01 19:28:42
Zaandijk Zaanse Schans 19:30:13 19:31:43
Koog aan de Zaan 19:32:21 19:33:43
Zaandam 19:35:11 19:36:53
Amsterdam Sloterdijk 19:41:02 19:42:42
Werkplaats Zaanstraat 19:44:12 19:44:34
Amsterdam Centraal 19:47:02 19:50:14
Amsterdam Muiderpoort 19:54:53 19:56:44
Amsterdam Amstel 19:58:33 20:00:25
Duivendrecht 20:02:44 20:02:45
Amsterdam Bijlmer ArenA 20:05:44 20:07:34
Amsterdam Holendrecht 20:09:54 20:10:50
Abcoude 20:12:34 20:14:20
Breukelen 20:21:16 20:23:12
Woerden 20:30:47 20:32:33
Gouda Goverwelle 20:39:57 20:41:33
Gouda 20:43:38 20:45:54
Nieuwerkerk ad IJssel 20:50:44 20:52:28
Capelle Schollevaar 20:54:14 20:55:59
Rotterdam Alexander 20:57:29 20:59:05
Rotterdam Noord 21:01:39 21:03:09
Rotterdam Centraal 21:08:19 21:11:55