Trein 4076 op wo 11 sep '19

Volgende dag »« Vorige dag
Treinserie 4000 NS Sprinter
Route Rotterdam Centraal naar Uitgeest, Wormerveer
Kies andere datum
Station Aankomst Vertrek Perron Drukte Materieel
Rotterdam Centraal 21:25 16 SLT-6 2647,SLT-6 2614
Rotterdam Noord 21:30 21:30 +1M28S 1
Rotterdam Alexander 21:35 +1M6S 21:35 1
Capelle Schollevaar 21:38 21:38 1
Nieuwerkerk ad IJssel 21:41 21:41 1 Rustig
Gouda 21:48 21:49 3 Rustig
Gouda Goverwelle 21:52 21:52 +1M9S 1
Woerden 22:01 +1M6S 22:01 +1M6S 6 Rustig
Breukelen 22:10 22:12 2 Rustig
Abcoude 22:19 22:19 2 Rustig
Amsterdam Holendrecht 22:23 22:23 2 Rustig
Amsterdam Bijlmer ArenA 22:26 22:26 3
Duivendrecht 22:28 22:28 +1M27S 5
Amsterdam Amstel 22:32 +1M8S 22:32 +1M8S 1
Amsterdam Muiderpoort 22:35 +1M37S 22:35 +2M4S 8
Amsterdam Centraal 22:41 22:43 +1M41S 7a
Amsterdam Sloterdijk 22:49 +1M14S 22:49 +2M32S 3 Rustig
Zaandam 22:55 +1M13S 22:55 +2M16S 1 Rustig
Koog aan de Zaan 22:58 +2M2S 22:58 +3M11S 1 Rustig
Zaandijk Zaanse Schans 23:01 +2M57S 23:01 +3M9S 1
Wormerveer 23:04 +2M43S 23:04 +3M21S 2 Rustig
Krommenie-Assendelft 23:07 +2M20S 23:07 +3M46S 1
Uitgeest 23:12 +3M22S 1b

Materieel historie laden

Ritinfo

Materieel

In ontwikkeling..

Nummer Type Van Tot Omloop
2647 SLT-6 Rotterdam Centraal Uitgeest LC14
2614 SLT-6 Rotterdam Centraal Uitgeest LC9

 

Routeverloop

 

Doorkomsttijden

Station Doorkomst start Doorkomst einde
Rotterdam Centraal 21:21:06 21:26:00
Rotterdam Noord 21:30:07 21:31:58
Rotterdam Alexander 21:34:27 21:35:59
Capelle Schollevaar 21:37:07 21:38:49
Nieuwerkerk ad IJssel 21:40:07 21:41:59
Gouda 21:47:29 21:49:29
Gouda Goverwelle 21:51:37 21:53:30
Woerden 22:01:21 22:02:51
Breukelen 22:09:21 22:12:21
Abcoude 22:18:32 22:20:12
Amsterdam Holendrecht 22:21:42 22:23:22
Amsterdam Bijlmer ArenA 22:24:33 22:27:02
Duivendrecht 22:28:13 22:29:53
Amsterdam Amstel 22:31:53 22:34:13
Amsterdam Muiderpoort 22:35:44 22:37:33
Amsterdam Centraal 22:41:24 22:45:04
Werkplaats Zaanstraat 22:47:25 22:47:44
Amsterdam Sloterdijk 22:49:25 22:51:33
Zaandam 22:56:05 22:57:55
Koog aan de Zaan 22:59:35 23:01:45
Zaandijk Zaanse Schans 23:02:26 23:04:35
Wormerveer 23:06:16 23:07:55
Krommenie-Assendelft 23:09:36 23:11:16
Uitgeest 23:14:36 23:16:07