Trein 4083 op wo 11 sep '19

Volgende dag »« Vorige dag
Treinserie 4000 NS Sprinter
Route Uitgeest, Wormerveer naar Rotterdam Centraal
Kies andere datum
Station Aankomst Vertrek Perron Drukte Materieel
Uitgeest 21:18 1b Rustig SLT-4 2405
Krommenie-Assendelft 21:22 21:22 +1M30S 2 Rustig
Wormerveer 21:26 21:26 3 Rustig
Zaandijk Zaanse Schans 21:29 21:29 2
Koog aan de Zaan 21:31 21:31 2 Rustig
Zaandam 21:35 21:35 5 Rustig
Amsterdam Sloterdijk 21:41 21:41 6 Rustig
Amsterdam Centraal 21:47 21:49 5b
Amsterdam Muiderpoort 21:54 21:54 9
Amsterdam Amstel 21:58 21:58 4
Duivendrecht 22:01 22:01 8
Amsterdam Bijlmer ArenA 22:04 22:04 6
Amsterdam Holendrecht 22:07 22:07 5
Abcoude 22:10 22:10 3
Breukelen 22:18 22:20 3 Rustig
Woerden 22:28 22:28 2 Rustig
Gouda Goverwelle 22:38 22:38 3
Gouda 22:40 +1M21S 22:41 +1M21S 8
Nieuwerkerk ad IJssel 22:48 22:48 2 Rustig
Capelle Schollevaar 22:51 22:51 2
Rotterdam Alexander 22:54 22:54 2 Rustig
Rotterdam Noord 22:58 22:58 +1M12S 2
Rotterdam Centraal 23:04 16

Materieel historie laden

Ritinfo

Materieel

In ontwikkeling..

Nummer Type Van Tot Omloop
2405 SLT-4 Uitgeest Rotterdam Centraal LE50

 

Routeverloop

 

Doorkomsttijden

Station Doorkomst start Doorkomst einde
Uitgeest 21:14:30 21:19:11
Krommenie-Assendelft 21:22:01 21:23:51
Wormerveer 21:25:21 21:26:51
Zaandijk Zaanse Schans 21:28:31 21:29:51
Koog aan de Zaan 21:30:32 21:31:52
Zaandam 21:33:22 21:35:52
Amsterdam Sloterdijk 21:40:02 21:41:32
Werkplaats Zaanstraat 21:43:02 21:43:12
Amsterdam Centraal 21:45:22 21:49:23
Amsterdam Muiderpoort 21:53:33 21:55:13
Amsterdam Amstel 21:56:53 21:58:33
Duivendrecht 22:00:23 22:02:04
Amsterdam Bijlmer ArenA 22:02:54 22:04:40
Amsterdam Holendrecht 22:05:40 22:07:20
Abcoude 22:09:00 22:10:30
Breukelen 22:16:51 22:20:31
Woerden 22:27:22 22:29:22
Gouda Goverwelle 22:36:12 22:38:42
Gouda 22:40:53 22:42:43
Nieuwerkerk ad IJssel 22:47:23 22:48:53
Capelle Schollevaar 22:50:33 22:52:03
Rotterdam Alexander 22:53:23 22:55:04
Rotterdam Noord 22:57:44 22:59:34
Rotterdam Centraal 23:04:14 23:06:54