NMBS rit IC 1714
-
-
-
NMBS IC 1714 van Quievrain naar Luik-Guillemins
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Quievrain |
14:11 |
|
14:11 |
|
1 |
Thulin |
14:16 |
|
14:17 |
|
1 |
Hainin |
14:19 |
|
14:20 |
|
1 |
Boussu |
14:23 |
|
14:24 |
|
1 |
Saint-Ghislain |
14:27 |
|
14:31 |
|
3 |
Quaregnon |
14:35 |
|
14:36 |
|
2 |
Jemappes |
14:39 |
|
14:40 |
|
2 |
Bergen |
14:46 |
|
14:50 |
|
4 |
Jurbeke |
14:59 |
|
15:01 |
|
2 |
Zinnik |
15:09 |
|
15:10 |
|
1 |
's Gravenbrakel |
15:15 |
|
15:16 |
|
5 |
Halle |
15:25 |
|
15:26 |
|
4 |
Brussel-Zuid |
15:35 |
|
15:38 |
|
15 |
Brussel-Centraal |
15:42 |
|
15:43 |
|
3 |
Brussel-Noord |
15:47 |
|
15:49 |
|
5 |
Leuven |
16:07 |
|
16:10 |
|
3 |
Tienen |
16:23 |
|
16:24 |
|
1 |
Landen |
16:33 |
|
16:35 |
|
1 |
Borgworm |
16:43 |
|
16:45 |
|
1 |
Ans |
16:56 |
|
16:58 |
|
3 |
Luik-Guillemins |
17:06 |
|
17:06 |
|
4 |