NMBS rit IC 1716
-
-
-
NMBS IC 1716 van Quievrain naar Luik-Guillemins
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Quievrain |
16:11 |
|
16:11 |
|
1 |
Thulin |
16:16 |
|
16:17 |
|
1 |
Hainin |
16:19 |
|
16:20 |
|
1 |
Boussu |
16:23 |
|
16:24 |
|
1 |
Saint-Ghislain |
16:27 |
|
16:31 |
|
4 |
Quaregnon |
16:35 |
|
16:36 |
|
2 |
Jemappes |
16:39 |
|
16:40 |
|
2 |
Bergen |
16:46 |
|
16:50 |
|
6 |
Jurbeke |
16:59 |
|
17:01 |
|
2 |
Zinnik |
17:09 |
|
17:10 |
|
1 |
's Gravenbrakel |
17:15 |
|
17:16 |
|
5 |
Halle |
17:25 |
|
17:26 |
|
4 |
Brussel-Zuid |
17:35 |
|
17:38 |
|
15 |
Brussel-Centraal |
17:42 |
|
17:43 |
|
3 |
Brussel-Noord |
17:47 |
|
17:49 |
|
6 |
Leuven |
18:07 |
|
18:10 |
|
3 |
Tienen |
18:23 |
|
18:24 |
|
1 |
Landen |
18:33 |
|
18:35 |
|
1 |
Borgworm |
18:43 |
|
18:45 |
|
1 |
Ans |
18:56 |
|
18:58 |
|
3 |
Luik-Guillemins |
19:06 |
|
19:06 |
|
4 |