NMBS rit IC 1720
-
-
-
NMBS IC 1720 van Quievrain naar Luik-Guillemins
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Quievrain |
20:11 |
|
20:11 |
|
1 |
Thulin |
20:16 |
|
20:17 |
|
1 |
Hainin |
20:19 |
|
20:20 |
|
1 |
Boussu |
20:23 |
|
20:24 |
|
1 |
Saint-Ghislain |
20:27 |
|
20:31 |
|
3 |
Quaregnon |
20:35 |
|
20:36 |
|
2 |
Jemappes |
20:39 |
|
20:40 |
|
2 |
Bergen |
20:46 |
|
20:50 |
|
4 |
Jurbeke |
20:59 |
|
21:01 |
|
2 |
Zinnik |
21:09 |
|
21:10 |
|
1 |
's Gravenbrakel |
21:15 |
|
21:16 |
|
5 |
Halle |
21:25 |
|
21:26 |
|
4 |
Brussel-Zuid |
21:35 |
|
21:38 |
|
12 |
Brussel-Centraal |
21:42 |
|
21:43 |
|
3 |
Brussel-Noord |
21:47 |
|
21:49 |
|
5 |
Leuven |
22:08 |
|
22:10 |
|
3 |
Tienen |
22:23 |
|
22:24 |
|
1 |
Landen |
22:33 |
|
22:35 |
|
1 |
Borgworm |
22:43 |
|
22:45 |
|
1 |
Ans |
22:56 |
|
23:00 |
|
3 |
Luik-Guillemins |
23:08 |
|
23:08 |
|
6 |