NMBS rit IC 1731
-
-
-
NMBS IC 1731 van Luik-Guillemins naar Quievrain
AM96M 517 AM96M 519
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Luik-Guillemins |
08:56 |
|
08:56 |
+2 |
4 |
Ans |
09:03 |
+2 |
09:05 |
|
5 |
Borgworm |
09:15 |
|
09:17 |
|
4 |
Landen |
09:25 |
|
09:27 |
|
3 |
Tienen |
09:37 |
|
09:38 |
|
4 |
Leuven |
09:51 |
|
09:53 |
|
2 |
Brussel-Noord |
10:11 |
+1 |
10:13 |
+1 |
8 |
Brussel-Centraal |
10:17 |
|
10:18 |
|
4 |
Brussel-Zuid |
10:22 |
|
10:25 |
|
18 |
Halle |
10:34 |
|
10:35 |
|
5 |
's Gravenbrakel |
10:45 |
+1 |
10:46 |
+1 |
6 |
Zinnik |
10:51 |
|
10:52 |
|
2 |
Jurbeke |
11:00 |
|
11:03 |
|
1 |
Bergen |
11:12 |
|
11:16 |
|
3 |
Jemappes |
11:21 |
|
11:22 |
|
1 |
Quaregnon |
11:25 |
|
11:26 |
|
1 |
Saint-Ghislain |
11:30 |
+1 |
11:34 |
+1 |
4 |
Boussu |
11:37 |
|
11:38 |
|
1 |
Hainin |
11:41 |
|
11:42 |
|
1 |
Thulin |
11:45 |
|
11:46 |
|
1 |
Quievrain |
11:50 |
|
11:50 |
|
1 |