NMBS rit IC 1732
-
-
-
NMBS IC 1732 van Luik-Guillemins naar Quievrain
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Luik-Guillemins |
09:56 |
|
09:56 |
|
4 |
Ans |
10:03 |
|
10:05 |
|
5 |
Borgworm |
10:15 |
|
10:17 |
|
4 |
Landen |
10:25 |
|
10:27 |
|
3 |
Tienen |
10:37 |
|
10:38 |
|
4 |
Leuven |
10:51 |
|
10:53 |
|
2 |
Brussel-Noord |
11:11 |
+1 |
11:13 |
+1 |
8 |
Brussel-Centraal |
11:17 |
|
11:18 |
|
4 |
Brussel-Zuid |
11:22 |
|
11:25 |
|
17 |
Halle |
11:38 |
|
11:39 |
|
5 |
's Gravenbrakel |
11:48 |
+1 |
11:50 |
|
6 |
Zinnik |
11:55 |
|
11:56 |
|
2 |
Jurbeke |
12:04 |
|
12:05 |
|
1 |
Bergen |
12:14 |
|
12:18 |
|
6 |
Jemappes |
12:22 |
|
12:23 |
|
1 |
Quaregnon |
12:26 |
|
12:27 |
|
1 |
Saint-Ghislain |
12:30 |
+1 |
12:34 |
+1 |
4 |
Boussu |
12:37 |
|
12:38 |
|
1 |
Hainin |
12:41 |
|
12:42 |
|
1 |
Thulin |
12:45 |
|
12:46 |
|
1 |
Quievrain |
12:50 |
|
12:50 |
|
1 |