NMBS IC 1735 van Luik-Guillemins naar Quievrain
M7 76068 M7 72080 M7 73067 M7 75025 M7 76073 M7 72035 M7 73037 M7 73055 M7 72051 M7 75009
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Luik-Guillemins |
12:56 |
|
12:56 |
+1 |
4 |
Ans |
13:03 |
+2 |
13:05 |
+1 |
5 |
Borgworm |
13:15 |
+1 |
13:17 |
+1 |
4 |
Landen |
13:25 |
+1 |
13:27 |
+1 |
3 |
Tienen |
13:37 |
+1 |
13:38 |
+3 |
4 |
Leuven |
13:51 |
+2 |
13:53 |
+2 |
2 |
Brussel-Noord |
14:11 |
+2 |
14:13 |
+2 |
9 |
Brussel-Centraal |
14:17 |
+3 |
14:18 |
+4 |
4 |
Brussel-Zuid |
14:22 |
+3 |
14:25 |
+3 |
18 |
Halle |
14:34 |
+4 |
14:35 |
+4 |
5 |
's Gravenbrakel |
14:45 |
+4 |
14:46 |
+4 |
6 |
Zinnik |
14:51 |
+3 |
14:52 |
+4 |
2 |
Jurbeke |
15:00 |
+4 |
15:03 |
+3 |
1 |
Bergen |
15:12 |
+2 |
15:14 |
+6 |
2 |
Jemappes |
15:19 |
+5 |
15:20 |
+5 |
1 |
Quaregnon |
15:23 |
+5 |
15:24 |
+6 |
1 |
Saint-Ghislain |
15:29 |
+5 |
15:34 |
+3 |
4 |
Boussu |
15:37 |
+3 |
15:38 |
+4 |
1 |
Hainin |
15:41 |
+3 |
15:42 |
+3 |
1 |
Thulin |
15:45 |
+2 |
15:46 |
+3 |
1 |
Quievrain |
15:50 |
+3 |
15:50 |
|
1 |