NMBS rit IC 1739
-
-
-
NMBS IC 1739 van Luik-Guillemins naar Quievrain
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Luik-Guillemins |
16:56 |
|
16:56 |
|
4 |
Ans |
17:03 |
|
17:05 |
|
5 |
Borgworm |
17:15 |
|
17:17 |
|
4 |
Landen |
17:25 |
|
17:27 |
|
3 |
Tienen |
17:37 |
|
17:38 |
|
4 |
Leuven |
17:51 |
|
17:53 |
|
2 |
Brussel-Noord |
18:11 |
|
18:13 |
|
8 |
Brussel-Centraal |
18:17 |
|
18:18 |
|
4 |
Brussel-Zuid |
18:22 |
|
18:25 |
|
18 |
Halle |
18:34 |
|
18:35 |
|
5 |
's Gravenbrakel |
18:45 |
|
18:46 |
|
6 |
Zinnik |
18:51 |
|
18:52 |
|
2 |
Jurbeke |
19:00 |
|
19:03 |
|
1 |
Bergen |
19:12 |
|
19:16 |
|
3 |
Jemappes |
19:21 |
|
19:22 |
|
1 |
Quaregnon |
19:25 |
|
19:26 |
|
1 |
Saint-Ghislain |
19:30 |
|
19:34 |
|
4 |
Boussu |
19:37 |
|
19:38 |
|
1 |
Hainin |
19:41 |
|
19:42 |
|
1 |
Thulin |
19:45 |
|
19:46 |
|
1 |
Quievrain |
19:50 |
|
19:50 |
|
1 |