NMBS rit IC 1742
-
-
-
NMBS IC 1742 van Luik-Guillemins naar Saint-Ghislain
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Luik-Guillemins |
19:56 |
|
19:56 |
|
4 |
Ans |
20:03 |
|
20:05 |
|
5 |
Borgworm |
20:15 |
|
20:17 |
|
4 |
Landen |
20:25 |
|
20:27 |
|
3 |
Tienen |
20:37 |
|
20:38 |
|
4 |
Leuven |
20:51 |
|
20:53 |
|
2 |
Brussel-Noord |
21:11 |
|
21:13 |
|
8 |
Brussel-Centraal |
21:17 |
|
21:18 |
|
4 |
Brussel-Zuid |
21:22 |
|
21:25 |
|
19 |
Halle |
21:38 |
|
21:39 |
|
5 |
's Gravenbrakel |
21:48 |
|
21:50 |
|
6 |
Zinnik |
21:55 |
|
21:56 |
|
2 |
Jurbeke |
22:04 |
|
22:05 |
|
1 |
Bergen |
22:14 |
|
22:18 |
|
3 |
Jemappes |
22:23 |
|
22:24 |
|
1 |
Quaregnon |
22:27 |
|
22:28 |
|
1 |
Saint-Ghislain |
22:32 |
|
22:32 |
|
3 |