NMBS rit IC 1811
-
-
-
NMBS IC 1811 van Oostende naar Antwerpen-Centraal
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Oostende |
11:09 |
|
11:09 |
|
5 |
Brugge |
11:22 |
|
11:25 |
|
9 |
Gent-Sint-Pieters |
11:49 |
|
11:53 |
|
1 |
Gent-Dampoort |
12:01 |
|
12:02 |
|
2 |
Lokeren |
12:14 |
|
12:15 |
|
2 |
Sint-Niklaas |
12:24 |
|
12:26 |
|
4 |
Beveren |
12:32 |
|
12:33 |
|
1 |
Antwerpen-Zuid |
12:42 |
|
12:43 |
|
2 |
Antwerpen-Berchem |
12:48 |
|
12:50 |
|
7 |
Antwerpen-Centraal |
12:54 |
|
12:54 |
|
3 |