NMBS rit IC 1822
-
-
-
NMBS IC 1822 van Oostende naar Antwerpen-Centraal
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Oostende |
22:07 |
|
22:07 |
|
5 |
Brugge |
22:20 |
|
22:23 |
|
9 |
Gent-Sint-Pieters |
22:47 |
|
22:50 |
|
2 |
Gent-Dampoort |
22:58 |
|
22:59 |
|
2 |
Lokeren |
23:12 |
|
23:13 |
|
2 |
Sint-Niklaas |
23:24 |
|
23:26 |
|
4 |
Beveren |
23:32 |
|
23:33 |
|
1 |
Antwerpen-Zuid |
23:42 |
|
23:43 |
|
2 |
Antwerpen-Berchem |
23:48 |
|
23:53 |
|
7 |
Antwerpen-Centraal |
23:57 |
|
23:57 |
|
24 |