NMBS rit IC 1832
-
-
-
NMBS IC 1832 van Antwerpen-Centraal naar Oostende
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Antwerpen-Centraal |
11:06 |
|
11:06 |
|
3 |
Antwerpen-Berchem |
11:10 |
|
11:12 |
|
6 |
Antwerpen-Zuid |
11:16 |
+1 |
11:17 |
+1 |
3 |
Beveren |
11:26 |
|
11:27 |
|
2 |
Sint-Niklaas |
11:34 |
|
11:36 |
|
2 |
Lokeren |
11:45 |
|
11:46 |
|
1 |
Gent-Dampoort |
11:58 |
|
11:59 |
|
1 |
Gent-Sint-Pieters |
12:07 |
|
12:10 |
|
3 |
Brugge |
12:34 |
|
12:37 |
|
10 |
Oostende |
12:50 |
|
12:50 |
|
5 |