NMBS rit IC 2010
-
-
-
NMBS IC 2010 van Charleroi-Centraal naar Essen
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Charleroi-Centraal |
10:52 |
|
10:52 |
|
5 |
Marchienne-au-Pont |
10:57 |
|
10:58 |
|
1 |
Luttre |
11:08 |
|
11:09 |
|
4 |
Nijvel |
11:19 |
|
11:20 |
|
4 |
Eigenbrakel |
11:29 |
|
11:30 |
|
2 |
Brussel-Zuid |
11:45 |
|
11:49 |
|
20 |
Brussel-Centraal |
11:53 |
|
11:54 |
|
5 |
Brussel-Noord |
11:58 |
|
12:02 |
|
11 |
Mechelen |
12:16 |
|
12:17 |
|
8 |
Antwerpen-Berchem |
12:30 |
|
12:31 |
|
10 |
Antwerpen-Centraal |
12:35 |
|
12:38 |
|
22 |
Antwerpen-Luchtbal |
12:43 |
|
12:44 |
|
1 |
Ekeren |
12:49 |
|
12:50 |
|
1 |
Kapellen |
12:55 |
|
12:56 |
|
1 |
Heide |
13:01 |
|
13:02 |
|
1 |
Kalmthout |
13:05 |
|
13:06 |
|
2 |
Essen |
13:13 |
|
13:13 |
|
3 |