NMBS rit IC 2018
-
-
-
NMBS IC 2018 van Charleroi-Centraal naar Essen
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Charleroi-Centraal |
18:52 |
|
18:52 |
|
6 |
Marchienne-au-Pont |
18:57 |
|
18:58 |
|
1 |
Luttre |
19:08 |
|
19:09 |
|
4 |
Nijvel |
19:19 |
|
19:20 |
|
4 |
Eigenbrakel |
19:29 |
|
19:30 |
|
2 |
Brussel-Zuid |
19:45 |
|
19:49 |
|
20 |
Brussel-Centraal |
19:53 |
|
19:54 |
|
5 |
Brussel-Noord |
19:58 |
|
20:02 |
|
11 |
Mechelen |
20:16 |
|
20:18 |
|
8 |
Antwerpen-Berchem |
20:30 |
|
20:31 |
|
10 |
Antwerpen-Centraal |
20:35 |
|
20:38 |
|
22 |
Antwerpen-Luchtbal |
20:43 |
|
20:44 |
|
1 |
Ekeren |
20:49 |
|
20:50 |
|
1 |
Kapellen |
20:55 |
|
20:56 |
|
1 |
Heide |
21:01 |
|
21:02 |
|
1 |
Kalmthout |
21:05 |
|
21:06 |
|
2 |
Essen |
21:13 |
|
21:13 |
|
3 |