NMBS IC 2109 van Brussel-Zuid naar Luxemburg
I11 19801 I11 11809 I11 12890 I11 12839 I11 12882 I10 12738 HLE13 1349
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Brussel-Zuid |
09:33 |
|
09:33 |
+7 |
10 |
Brussel-Centraal |
09:37 |
+7 |
09:38 |
+8 |
3 |
Brussel-Noord |
09:42 |
+7 |
09:44 |
+7 |
7 |
Brussel-Schuman |
09:51 |
+7 |
09:52 |
+7 |
2 |
Brussel-Luxemburg |
09:54 |
+7 |
09:56 |
+6 |
3 |
Ottignies |
10:15 |
+5 |
10:17 |
+6 |
5 |
Gembloux |
10:29 |
+5 |
10:31 |
+4 |
4 |
Namen |
10:44 |
+1 |
10:47 |
+1 |
10 |
Ciney |
11:02 |
+43 |
11:04 |
+43 |
1 |
Marloie |
11:22 |
+39 |
11:23 |
+40 |
2 |
Rochefort-Jemelle |
11:28 |
+39 |
11:29 |
+41 |
5 |
Libramont |
11:52 |
+50 |
11:53 |
+50 |
1 |
Marbehan |
12:06 |
+50 |
12:10 |
+47 |
3 |
Aarlen |
12:22 |
+46 |
12:29 |
|
1 |
Luxemburg |
12:49 |
|
12:49 |
|
? |