NMBS rit IC 2411
-
-
-
NMBS IC 2411 van Brussel-Zuid naar Luik-Sint-Lambertus
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Brussel-Zuid |
11:02 |
|
11:02 |
+2 |
10 |
Brussel-Centraal |
11:06 |
+3 |
11:07 |
+3 |
3 |
Brussel-Noord |
11:11 |
+3 |
11:12 |
+3 |
7 |
Brussel-Schuman |
11:19 |
+4 |
11:20 |
+4 |
2 |
Brussel-Luxemburg |
11:22 |
+3 |
11:25 |
+1 |
3 |
Ottignies |
11:45 |
|
11:47 |
|
3 |
Gembloux |
12:00 |
|
12:03 |
|
4 |
Namen |
12:17 |
|
12:20 |
|
11 |
Andenne |
12:33 |
|
12:34 |
|
2 |
Statte |
12:41 |
|
12:42 |
|
6 |
Hoei |
12:44 |
|
12:45 |
|
3 |
Flemalle-Haute |
12:58 |
|
12:59 |
|
4 |
Luik-Guillemins |
13:08 |
|
13:11 |
+1 |
9 |
Luik-Carre |
13:15 |
+1 |
13:16 |
+1 |
2 |
Luik-Sint-Lambertus |
13:19 |
|
13:19 |
|
4 |