NMBS rit IC 2412
-
-
-
NMBS IC 2412 van Brussel-Zuid naar Luik-Sint-Lambertus
AM96M 521 AM96M 504
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Brussel-Zuid |
12:02 |
|
12:02 |
|
12 |
Brussel-Centraal |
12:06 |
|
12:07 |
|
3 |
Brussel-Noord |
12:11 |
|
12:12 |
|
7 |
Brussel-Schuman |
12:19 |
+1 |
12:20 |
+1 |
2 |
Brussel-Luxemburg |
12:22 |
|
12:25 |
|
3 |
Ottignies |
12:45 |
|
12:48 |
|
3 |
Gembloux |
13:01 |
|
13:03 |
|
4 |
Namen |
13:17 |
|
13:20 |
|
11 |
Andenne |
13:33 |
|
13:34 |
|
2 |
Statte |
13:41 |
+1 |
13:42 |
+1 |
6 |
Hoei |
13:44 |
|
13:45 |
|
3 |
Flemalle-Haute |
13:58 |
|
13:59 |
|
4 |
Luik-Guillemins |
14:08 |
+1 |
14:11 |
+1 |
9 |
Luik-Carre |
14:15 |
|
14:16 |
|
2 |
Luik-Sint-Lambertus |
14:19 |
|
14:19 |
|
4 |