NMBS rit IC 2431
-
-
-
NMBS IC 2431 van Luik-Sint-Lambertus naar Brussel-Zuid
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Luik-Sint-Lambertus |
09:41 |
|
09:41 |
|
1 |
Luik-Carre |
09:43 |
|
09:44 |
|
1 |
Luik-Guillemins |
09:48 |
|
09:51 |
|
9 |
Flemalle-Haute |
10:00 |
|
10:01 |
|
3 |
Hoei |
10:13 |
|
10:14 |
|
2 |
Statte |
10:16 |
|
10:17 |
|
7 |
Andenne |
10:24 |
|
10:25 |
|
1 |
Namen |
10:41 |
|
10:44 |
|
9 |
Gembloux |
10:58 |
|
10:59 |
|
3 |
Ottignies |
11:11 |
|
11:13 |
|
2 |
Brussel-Luxemburg |
11:33 |
|
11:36 |
|
1 |
Brussel-Schuman |
11:38 |
|
11:39 |
|
1 |
Brussel-Noord |
11:47 |
|
11:48 |
|
8 |
Brussel-Centraal |
11:52 |
|
11:53 |
|
4 |
Brussel-Zuid |
11:57 |
|
11:57 |
|
13 |