NMBS rit IC 2433
-
-
-
NMBS IC 2433 van Luik-Sint-Lambertus naar Brussel-Zuid
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Luik-Sint-Lambertus |
11:41 |
|
11:41 |
|
1 |
Luik-Carre |
11:43 |
|
11:44 |
|
1 |
Luik-Guillemins |
11:48 |
|
11:51 |
|
6 |
Flemalle-Haute |
12:00 |
|
12:01 |
|
3 |
Hoei |
12:13 |
|
12:14 |
|
2 |
Statte |
12:16 |
|
12:17 |
|
7 |
Andenne |
12:24 |
|
12:25 |
|
1 |
Namen |
12:41 |
|
12:44 |
|
9 |
Gembloux |
12:58 |
|
12:59 |
|
3 |
Ottignies |
13:11 |
|
13:13 |
|
2 |
Brussel-Luxemburg |
13:33 |
|
13:36 |
|
1 |
Brussel-Schuman |
13:38 |
|
13:39 |
|
1 |
Brussel-Noord |
13:47 |
|
13:48 |
|
8 |
Brussel-Centraal |
13:52 |
|
13:53 |
|
4 |
Brussel-Zuid |
13:57 |
|
13:57 |
|
13 |