NMBS rit IC 3009
-
-
-
NMBS IC 3009 van Antwerpen-Centraal naar De Panne
AM80M 350
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Antwerpen-Centraal |
09:51 |
|
09:51 |
+1 |
1 |
Antwerpen-Berchem |
09:55 |
+1 |
09:56 |
|
6 |
Antwerpen-Zuid |
10:00 |
|
10:01 |
|
3 |
Sint-Niklaas |
10:15 |
|
10:17 |
|
2 |
Lokeren |
10:26 |
|
10:28 |
|
1 |
Gent-Dampoort |
10:40 |
|
10:41 |
|
1 |
Gent-Sint-Pieters |
10:50 |
|
10:53 |
|
7 |
De Pinte |
11:00 |
|
11:01 |
|
3 |
Deinze |
11:08 |
|
11:09 |
|
4 |
Tielt |
11:18 |
|
11:19 |
|
2 |
Lichtervelde |
11:30 |
|
11:32 |
|
5 |
Kortemark |
11:37 |
|
11:38 |
|
2 |
Diksmuide |
11:47 |
|
11:49 |
|
2 |
Veurne |
11:59 |
|
12:01 |
|
2 |
Koksijde |
12:04 |
|
12:04 |
|
1 |
De Panne |
12:08 |
|
12:08 |
|
1 |