NMBS rit IC 3014
-
-
-
NMBS IC 3014 van Antwerpen-Centraal naar De Panne
AM80M 346 AM80M 361
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Antwerpen-Centraal |
14:51 |
|
14:51 |
+1 |
3 |
Antwerpen-Berchem |
14:55 |
+1 |
14:56 |
+2 |
6 |
Antwerpen-Zuid |
15:00 |
+2 |
15:01 |
+2 |
3 |
Sint-Niklaas |
15:15 |
+1 |
15:17 |
|
2 |
Lokeren |
15:26 |
|
15:28 |
|
1 |
Gent-Dampoort |
15:40 |
+2 |
15:41 |
+4 |
1 |
Gent-Sint-Pieters |
15:50 |
+3 |
15:53 |
+1 |
7 |
De Pinte |
16:00 |
|
16:01 |
|
3 |
Deinze |
16:08 |
|
16:09 |
|
4 |
Tielt |
16:18 |
|
16:19 |
|
2 |
Lichtervelde |
16:30 |
|
16:32 |
|
5 |
Kortemark |
16:37 |
|
16:38 |
|
2 |
Diksmuide |
16:47 |
|
16:49 |
|
2 |
Veurne |
16:59 |
|
17:01 |
|
2 |
Koksijde |
17:04 |
|
17:04 |
|
1 |
De Panne |
17:08 |
+1 |
17:08 |
|
1 |