NMBS rit IC 3039
-
-
-
NMBS IC 3039 van De Panne naar Antwerpen-Centraal
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
De Panne |
16:52 |
|
16:52 |
|
1 |
Koksijde |
16:56 |
|
16:56 |
|
1 |
Veurne |
16:59 |
|
17:01 |
|
1 |
Diksmuide |
17:11 |
|
17:13 |
|
1 |
Kortemark |
17:22 |
|
17:23 |
|
1 |
Lichtervelde |
17:28 |
|
17:29 |
|
1 |
Tielt |
17:40 |
|
17:41 |
|
1 |
Deinze |
17:51 |
|
17:52 |
|
5 |
De Pinte |
17:58 |
|
17:59 |
|
4 |
Gent-Sint-Pieters |
18:06 |
|
18:08 |
|
1 |
Gent-Dampoort |
18:16 |
|
18:18 |
|
2 |
Lokeren |
18:31 |
|
18:33 |
|
2 |
Sint-Niklaas |
18:44 |
|
18:45 |
|
4 |
Antwerpen-Zuid |
18:59 |
|
19:00 |
|
2 |
Antwerpen-Berchem |
19:04 |
|
19:06 |
|
7 |
Antwerpen-Centraal |
19:10 |
|
19:10 |
|
3 |