NMBS rit IC 3042
-
-
-
NMBS IC 3042 van De Panne naar Gent-Sint-Pieters
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
De Panne |
19:52 |
|
19:52 |
|
1 |
Koksijde |
19:56 |
|
19:56 |
|
1 |
Veurne |
19:59 |
|
20:01 |
|
1 |
Diksmuide |
20:11 |
|
20:13 |
|
1 |
Kortemark |
20:22 |
|
20:23 |
|
1 |
Lichtervelde |
20:28 |
|
20:30 |
|
1 |
Tielt |
20:42 |
|
20:43 |
|
2 |
Deinze |
20:53 |
|
20:54 |
|
5 |
De Pinte |
21:00 |
|
21:01 |
|
4 |
Gent-Sint-Pieters |
21:08 |
|
21:08 |
|
7 |