NMBS rit IC 3043
-
-
-
NMBS IC 3043 van De Panne naar Gent-Sint-Pieters
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
De Panne |
20:52 |
|
20:52 |
|
1 |
Koksijde |
20:56 |
|
20:56 |
|
1 |
Veurne |
20:59 |
|
21:01 |
|
1 |
Diksmuide |
21:11 |
|
21:13 |
|
2 |
Kortemark |
21:22 |
|
21:23 |
|
1 |
Lichtervelde |
21:28 |
|
21:30 |
|
4 |
Tielt |
21:41 |
|
21:42 |
|
1 |
Deinze |
21:52 |
|
21:53 |
|
5 |
De Pinte |
21:59 |
|
22:00 |
|
4 |
Gent-Sint-Pieters |
22:07 |
|
22:07 |
|
9 |