NMBS IC 3243 van Sint-Niklaas naar Aat
M7 75048 M7 72110 M7 73110 M7 72097 M7 73097 M7 76067
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Sint-Niklaas |
20:24 |
|
20:24 |
+1 |
3 |
Belsele |
20:28 |
+2 |
20:29 |
+2 |
2 |
Sinaai |
20:31 |
+2 |
20:32 |
+3 |
2 |
Lokeren |
20:38 |
+2 |
20:39 |
+3 |
1 |
Zele |
20:45 |
+3 |
20:46 |
+3 |
1 |
Dendermonde |
20:53 |
+3 |
21:03 |
+2 |
5 |
Jette |
21:22 |
+2 |
21:24 |
+1 |
4 |
Brussel-Noord |
21:30 |
+1 |
21:34 |
+1 |
2 |
Brussel-Centraal |
21:38 |
|
21:39 |
+1 |
2 |
Brussel-Zuid |
21:43 |
+2 |
21:47 |
|
6 |
Halle |
21:57 |
|
21:58 |
|
3 |
Edingen |
22:08 |
|
22:10 |
|
3 |
Opzullik |
22:16 |
|
22:17 |
|
2 |
Aat |
22:26 |
|
22:26 |
|
5 |