NMBS IC 3410 van Binche naar Turnhout
M6 65036 M6 62192 M6 62022 M6 61019 M6 69037 M6 62021 M6 62108 M6 62153 HLE19 1923
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Binche |
10:20 |
|
10:20 |
|
1 |
Leval |
10:24 |
|
10:25 |
|
1 |
La Louvière-Zuid |
10:34 |
|
10:38 |
|
4 |
La Louvière-Centrum |
10:42 |
|
10:44 |
|
3 |
Écaussinnes |
10:57 |
|
10:58 |
|
2 |
's Gravenbrakel |
11:04 |
|
11:06 |
|
5 |
Tubeke |
11:13 |
|
11:14 |
|
1 |
Halle |
11:19 |
|
11:20 |
|
4 |
Brussel-Zuid |
11:30 |
|
11:33 |
|
18 |
Brussel-Centraal |
11:37 |
|
11:38 |
|
5 |
Brussel-Noord |
11:42 |
|
11:44 |
|
11 |
Vilvoorde |
11:52 |
|
11:54 |
|
1 |
Mechelen |
12:02 |
|
12:04 |
|
7 |
Lier |
12:20 |
|
12:22 |
|
4 |
Herentals |
12:36 |
|
12:38 |
|
2 |
Tielen |
12:45 |
|
12:46 |
|
1 |
Turnhout |
12:53 |
+1 |
12:53 |
|
1 |