NMBS rit IC 3417
-
-
-
NMBS IC 3417 van Binche naar Turnhout
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Binche |
17:20 |
|
17:20 |
|
2 |
Leval |
17:24 |
|
17:25 |
|
1 |
La Louvière-Zuid |
17:34 |
|
17:38 |
|
5 |
La Louvière-Centrum |
17:42 |
|
17:44 |
|
2 |
Écaussinnes |
17:57 |
|
17:58 |
|
2 |
's Gravenbrakel |
18:04 |
|
18:06 |
|
7 |
Tubeke |
18:14 |
|
18:15 |
|
1 |
Halle |
18:20 |
|
18:21 |
|
4 |
Brussel-Zuid |
18:31 |
|
18:33 |
|
18 |
Brussel-Centraal |
18:37 |
|
18:38 |
|
5 |
Brussel-Noord |
18:42 |
|
18:44 |
|
11 |
Vilvoorde |
18:52 |
|
18:54 |
|
1 |
Mechelen |
19:02 |
|
19:04 |
|
7 |
Lier |
19:20 |
|
19:22 |
|
4 |
Herentals |
19:36 |
|
19:38 |
|
2 |
Tielen |
19:45 |
|
19:46 |
|
1 |
Turnhout |
19:53 |
|
19:53 |
|
1 |