NMBS rit IC 3418
-
-
-
NMBS IC 3418 van Binche naar Turnhout
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Binche |
18:20 |
|
18:20 |
|
3 |
Leval |
18:24 |
|
18:25 |
|
1 |
La Louvière-Zuid |
18:34 |
|
18:38 |
|
4 |
La Louvière-Centrum |
18:42 |
|
18:44 |
|
3 |
Écaussinnes |
18:57 |
|
18:58 |
|
2 |
's Gravenbrakel |
19:04 |
|
19:06 |
|
5 |
Tubeke |
19:13 |
|
19:14 |
|
1 |
Halle |
19:19 |
|
19:20 |
|
4 |
Brussel-Zuid |
19:30 |
|
19:33 |
|
18 |
Brussel-Centraal |
19:37 |
|
19:38 |
|
5 |
Brussel-Noord |
19:42 |
|
19:44 |
|
11 |
Vilvoorde |
19:52 |
|
19:54 |
|
1 |
Mechelen |
20:02 |
|
20:04 |
|
7 |
Lier |
20:20 |
|
20:22 |
|
4 |
Herentals |
20:36 |
|
20:38 |
|
2 |
Tielen |
20:45 |
|
20:46 |
|
1 |
Turnhout |
20:53 |
|
20:53 |
|
1 |