NMBS rit IC 3432
-
-
-
NMBS IC 3432 van Turnhout naar Binche
AM75 830 AM75 844
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Turnhout |
10:04 |
|
10:04 |
|
2 |
Tielen |
10:12 |
|
10:13 |
|
1 |
Herentals |
10:21 |
|
10:23 |
+2 |
2 |
Lier |
10:37 |
+3 |
10:39 |
+2 |
1 |
Mechelen |
10:56 |
+1 |
10:58 |
+1 |
12 |
Vilvoorde |
11:07 |
|
11:08 |
|
2 |
Brussel-Noord |
11:16 |
|
11:18 |
|
12 |
Brussel-Centraal |
11:22 |
|
11:23 |
|
6 |
Brussel-Zuid |
11:27 |
|
11:30 |
|
21 |
Halle |
11:43 |
|
11:44 |
|
5 |
Tubeke |
11:49 |
|
11:50 |
|
2 |
's Gravenbrakel |
11:59 |
|
12:01 |
|
8 |
Écaussinnes |
12:06 |
|
12:07 |
|
1 |
La Louvière-Centrum |
12:19 |
|
12:20 |
|
1 |
La Louvière-Zuid |
12:24 |
|
12:27 |
|
1 |
Leval |
12:34 |
|
12:35 |
|
1 |
Binche |
12:40 |
|
12:40 |
|
1 |