NMBS rit IC 3433
-
-
-
NMBS IC 3433 van Turnhout naar Binche
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Turnhout |
11:04 |
|
11:04 |
|
2 |
Tielen |
11:12 |
|
11:13 |
|
1 |
Herentals |
11:21 |
|
11:23 |
|
2 |
Lier |
11:37 |
+1 |
11:39 |
|
1 |
Mechelen |
11:56 |
|
11:58 |
|
12 |
Vilvoorde |
12:07 |
|
12:08 |
|
2 |
Brussel-Noord |
12:16 |
|
12:18 |
|
12 |
Brussel-Centraal |
12:22 |
|
12:23 |
|
6 |
Brussel-Zuid |
12:27 |
|
12:30 |
|
20 |
Halle |
12:40 |
|
12:41 |
|
5 |
Tubeke |
12:46 |
|
12:47 |
|
2 |
's Gravenbrakel |
12:56 |
|
12:58 |
|
8 |
Écaussinnes |
13:03 |
|
13:04 |
|
1 |
La Louvière-Centrum |
13:16 |
|
13:18 |
|
1 |
La Louvière-Zuid |
13:22 |
|
13:27 |
|
1 |
Leval |
13:34 |
|
13:35 |
|
1 |
Binche |
13:40 |
|
13:40 |
|
1 |