NMBS rit IC 3438
-
-
-
NMBS IC 3438 van Turnhout naar Binche
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Turnhout |
16:04 |
|
16:04 |
|
2 |
Tielen |
16:12 |
|
16:13 |
|
1 |
Herentals |
16:21 |
|
16:23 |
|
2 |
Lier |
16:37 |
|
16:39 |
|
1 |
Mechelen |
16:56 |
|
16:58 |
|
12 |
Vilvoorde |
17:07 |
|
17:09 |
|
2 |
Brussel-Noord |
17:17 |
|
17:21 |
|
12 |
Brussel-Centraal |
17:25 |
|
17:26 |
|
6 |
Brussel-Zuid |
17:30 |
|
17:32 |
|
19 |
Halle |
17:45 |
|
17:46 |
|
5 |
Tubeke |
17:50 |
|
17:51 |
|
2 |
's Gravenbrakel |
18:00 |
|
18:01 |
|
8 |
Écaussinnes |
18:06 |
|
18:07 |
|
1 |
La Louvière-Centrum |
18:19 |
|
18:20 |
|
1 |
La Louvière-Zuid |
18:24 |
|
18:27 |
|
1 |
Leval |
18:34 |
|
18:35 |
|
1 |
Binche |
18:40 |
|
18:40 |
|
3 |