NMBS rit IC 3441
-
-
-
NMBS IC 3441 van Turnhout naar Binche
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Turnhout |
19:04 |
|
19:04 |
|
2 |
Tielen |
19:12 |
|
19:13 |
|
1 |
Herentals |
19:21 |
|
19:23 |
|
2 |
Lier |
19:37 |
|
19:39 |
|
1 |
Mechelen |
19:56 |
|
19:58 |
|
12 |
Vilvoorde |
20:07 |
|
20:08 |
|
2 |
Brussel-Noord |
20:16 |
|
20:18 |
|
12 |
Brussel-Centraal |
20:22 |
|
20:23 |
|
6 |
Brussel-Zuid |
20:27 |
|
20:30 |
|
20 |
Halle |
20:40 |
|
20:41 |
|
5 |
Tubeke |
20:46 |
|
20:47 |
|
2 |
's Gravenbrakel |
20:56 |
|
20:58 |
|
8 |
Écaussinnes |
21:03 |
|
21:04 |
|
1 |
La Louvière-Centrum |
21:16 |
|
21:18 |
|
1 |
La Louvière-Zuid |
21:22 |
|
21:27 |
|
1 |
Leval |
21:34 |
|
21:35 |
|
1 |
Binche |
21:40 |
|
21:40 |
|
1 |