NMBS rit IC 3443
-
-
-
NMBS IC 3443 van Turnhout naar La Louvière-Zuid
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Turnhout |
21:04 |
|
21:04 |
|
2 |
Tielen |
21:12 |
|
21:13 |
|
1 |
Herentals |
21:21 |
|
21:23 |
|
2 |
Lier |
21:37 |
|
21:39 |
|
1 |
Mechelen |
21:56 |
|
21:58 |
|
12 |
Vilvoorde |
22:07 |
|
22:08 |
|
2 |
Brussel-Noord |
22:16 |
|
22:18 |
|
11 |
Brussel-Centraal |
22:22 |
|
22:23 |
|
6 |
Brussel-Zuid |
22:27 |
|
22:30 |
|
20 |
Halle |
22:40 |
|
22:41 |
|
5 |
Tubeke |
22:46 |
|
22:47 |
|
2 |
's Gravenbrakel |
22:56 |
|
22:58 |
|
8 |
Écaussinnes |
23:03 |
|
23:04 |
|
1 |
La Louvière-Centrum |
23:16 |
|
23:18 |
|
1 |
La Louvière-Zuid |
23:22 |
|
23:22 |
|
1 |