NMBS rit IC 3809
-
-
-
NMBS IC 3809 van Bergen naar Herstal
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Bergen |
09:39 |
|
09:39 |
+1 |
5 |
La Louvière-Zuid |
09:54 |
|
09:56 |
|
3 |
Marchienne-au-Pont |
10:09 |
|
10:10 |
|
2 |
Charleroi-Centraal |
10:15 |
|
10:19 |
|
7 |
Tamines |
10:29 |
+3 |
10:30 |
+3 |
2 |
Namen |
10:50 |
|
10:53 |
+1 |
6 |
Andenne |
11:05 |
+3 |
11:06 |
+4 |
2 |
Hoei |
11:14 |
+3 |
11:15 |
+3 |
3 |
Flemalle-Haute |
11:26 |
+3 |
11:27 |
+3 |
4 |
Luik-Guillemins |
11:35 |
+2 |
11:38 |
+3 |
9 |
Luik-Carre |
11:42 |
+3 |
11:43 |
+3 |
2 |
Luik-Sint-Lambertus |
11:46 |
+2 |
11:48 |
+1 |
4 |
Herstal |
11:53 |
+2 |
11:53 |
|
3 |