NMBS rit IC 3817
-
-
-
NMBS IC 3817 van Bergen naar Herstal
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Bergen |
17:39 |
|
17:39 |
|
1 |
La Louvière-Zuid |
17:54 |
|
17:56 |
|
3 |
Marchienne-au-Pont |
18:09 |
|
18:10 |
|
2 |
Charleroi-Centraal |
18:15 |
|
18:19 |
|
7 |
Tamines |
18:29 |
|
18:30 |
|
2 |
Namen |
18:50 |
|
18:53 |
|
4 |
Andenne |
19:05 |
|
19:06 |
|
2 |
Hoei |
19:14 |
|
19:15 |
|
3 |
Flemalle-Haute |
19:26 |
|
19:27 |
|
4 |
Luik-Guillemins |
19:35 |
|
19:38 |
|
9 |
Luik-Carre |
19:42 |
|
19:43 |
|
2 |
Luik-Sint-Lambertus |
19:46 |
|
19:48 |
|
4 |
Herstal |
19:53 |
|
19:53 |
|
3 |