NMBS rit IC 3831
-
-
-
NMBS IC 3831 van Herstal naar Bergen
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Herstal |
09:05 |
|
09:05 |
+1 |
4 |
Luik-Sint-Lambertus |
09:11 |
|
09:13 |
|
1 |
Luik-Carre |
09:16 |
|
09:17 |
|
1 |
Luik-Guillemins |
09:21 |
|
09:24 |
+2 |
6 |
Flemalle-Haute |
09:32 |
+2 |
09:33 |
+2 |
3 |
Hoei |
09:44 |
+1 |
09:45 |
+1 |
2 |
Andenne |
09:53 |
+1 |
09:54 |
+1 |
1 |
Namen |
10:08 |
+1 |
10:11 |
|
4 |
Tamines |
10:31 |
|
10:32 |
|
1 |
Charleroi-Centraal |
10:42 |
+2 |
10:46 |
+1 |
9 |
Marchienne-au-Pont |
10:51 |
|
10:52 |
|
1 |
La Louvière-Zuid |
11:05 |
|
11:06 |
|
4 |
Bergen |
11:21 |
|
11:21 |
|
6 |