NMBS rit IC 3837
-
-
-
NMBS IC 3837 van Herstal naar Bergen
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Herstal |
15:05 |
|
15:05 |
|
2 |
Luik-Sint-Lambertus |
15:11 |
|
15:13 |
|
1 |
Luik-Carre |
15:16 |
|
15:17 |
|
1 |
Luik-Guillemins |
15:21 |
|
15:24 |
|
6 |
Flemalle-Haute |
15:32 |
|
15:33 |
|
3 |
Hoei |
15:44 |
|
15:45 |
|
2 |
Andenne |
15:53 |
|
15:54 |
|
1 |
Namen |
16:08 |
|
16:11 |
|
3 |
Tamines |
16:31 |
|
16:32 |
|
1 |
Charleroi-Centraal |
16:42 |
|
16:46 |
|
9 |
Marchienne-au-Pont |
16:51 |
|
16:52 |
|
1 |
La Louvière-Zuid |
17:05 |
|
17:06 |
|
4 |
Bergen |
17:21 |
|
17:21 |
|
1 |