NMBS rit IC 406
-
-
-
NMBS IC 406 van Kortrijk naar Welkenraedt
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Kortrijk |
06:17 |
|
06:17 |
|
6 |
Harelbeke |
06:22 |
|
06:23 |
|
1 |
Waregem |
06:29 |
|
06:30 |
|
2 |
Deinze |
06:37 |
|
06:38 |
|
2 |
De Pinte |
06:43 |
|
06:44 |
+1 |
4 |
Gent-Sint-Pieters |
06:51 |
|
06:55 |
|
9 |
Brussel-Zuid |
07:24 |
|
07:28 |
+1 |
5 |
Brussel-Centraal |
07:32 |
|
07:33 |
+1 |
1 |
Brussel-Noord |
07:37 |
|
07:40 |
|
3 |
Leuven |
07:55 |
|
07:58 |
|
3 |
Ans |
08:23 |
|
08:24 |
+2 |
1 |
Luik-Guillemins |
08:31 |
+3 |
08:36 |
+1 |
1 |
Angleur |
08:39 |
|
08:41 |
|
1 |
Pepinster |
08:53 |
+1 |
08:54 |
+1 |
2 |
Verviers-Centraal |
08:58 |
+2 |
09:01 |
+1 |
3 |
Welkenraedt |
09:11 |
+19 |
09:11 |
|
4 |