NMBS rit IC 4136
-
-
-
NMBS IC 4136 van Leuven naar Gent-Sint-Pieters
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Leuven |
14:47 |
|
14:47 |
|
5 |
Wijgmaal |
14:52 |
|
14:53 |
|
1 |
Wespelaar-Tildonk |
14:58 |
|
14:58 |
|
2 |
Haacht |
15:00 |
|
15:01 |
|
2 |
Boortmeerbeek |
15:04 |
|
15:05 |
|
1 |
Mechelen |
15:12 |
|
15:15 |
|
5 |
Londerzeel |
15:26 |
|
15:27 |
|
2 |
Dendermonde |
15:36 |
|
15:39 |
|
4 |
Wetteren |
15:50 |
|
15:51 |
|
2 |
Gent-Sint-Pieters |
16:02 |
|
16:02 |
|
7 |