NMBS rit IC 4226
-
-
-
NMBS IC 4226 van Antwerpen-Centraal naar Turnhout
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Antwerpen-Centraal |
05:46 |
|
05:46 |
+1 |
23 |
Antwerpen-Berchem |
05:50 |
|
05:52 |
|
5 |
Lier |
06:02 |
+1 |
06:03 |
+2 |
3 |
Herentals |
06:17 |
+4 |
06:22 |
+1 |
3 |
Tielen |
06:29 |
+3 |
06:31 |
+2 |
2 |
Turnhout |
06:38 |
+4 |
06:38 |
|
2 |