NMBS rit IC 4315
-
-
-
NMBS IC 4315 van Antwerpen-Centraal naar Hamont
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Antwerpen-Centraal |
15:09 |
|
15:09 |
|
4 |
Antwerpen-Berchem |
15:13 |
|
15:15 |
|
5 |
Lier |
15:25 |
|
15:26 |
|
5 |
Herentals |
15:40 |
|
15:41 |
|
3 |
Olen |
15:50 |
|
15:50 |
|
2 |
Geel |
15:55 |
|
15:56 |
|
2 |
Mol |
16:04 |
|
16:10 |
|
2 |
Lommel |
16:20 |
|
16:20 |
|
1 |
Overpelt |
16:26 |
|
16:26 |
|
1 |
Neerpelt |
16:28 |
|
16:30 |
|
1 |
Hamont |
16:38 |
|
16:38 |
|
1 |