NMBS IC 436 van Leuven naar Kortrijk
HLE18 1864 I11 12888 I11 12827 I11 11835 I11 12868 M6 69068 M6 62250 I11 12804 I11 11821 I11 12879 M6 62257 HLE18 1879
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Leuven |
15:03 |
|
15:03 |
+1 |
2 |
Brussel-Noord |
15:20 |
|
15:23 |
+1 |
4 |
Brussel-Centraal |
15:27 |
+2 |
15:28 |
+3 |
2 |
Brussel-Zuid |
15:32 |
+2 |
15:37 |
+1 |
9 |
Gent-Sint-Pieters |
16:06 |
|
16:09 |
|
11 |
De Pinte |
16:15 |
|
16:16 |
|
3 |
Deinze |
16:21 |
|
16:22 |
|
1 |
Waregem |
16:29 |
|
16:30 |
|
1 |
Harelbeke |
16:35 |
|
16:36 |
|
2 |
Kortrijk |
16:41 |
+1 |
16:41 |
|
8 |